Сумчанка потрапила у топ-50 бізнес-леді країни

Щорічно журнал БІЗНЕС визначає кращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, і пропонує читачам методом голосування вибрати переможниць в різних галузях або доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Однією з таких бізнесвумен стала сумчанка Ольга Афанасьєва – виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA).

Більше восьми років викладала та проводила наукову діяльність в Українській академії банківської справи Національного банку України, а також в Університеті Грінвіч (Лондон, Великобританія) та програмі Жана Моне Erasmus Європейського Союзу. Працювала на Варшавській фондовій біржі. Пані Афанасьєва була співорганізатором Ukrainian Davos Nights, що пройшла у січні 2017 р., та ініціатором Українського павільону стартапів на Consumer Electronic Show у Лас-Вегасі (США).

Джерело: https://business.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах