Сумчанка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з пара-карате

Сумчанка стала призеркою чемпіонату світу з пара-карате, який відбувся у Будапешті. У ньому взяли участь 250 спортсменів із 14 країн. Каріна Стегній стала двократною бронзовою призеркою Чемпіонату.

Займатися карате дівчина спочатку не хотіла, а коли спробувала – вже не змогла пропустити жодного тренування.

Вадим Коломієць, тренер Каріни, президент обласної федерації карате, розповів: «Побачив Каріну з мамою в автобусі і запросив на тренування. Але вони прийшли тільки через рік, за їхньою рекомендацією прийшли кілька дітей. Вона лише за рік приєдналася і захопилася. Вона працює до 7 поту. Молодець. Займається вже 5 років, восени буде 6».

Перша перемога Каріни – це друге місце на чемпіонаті області. Потім каратистці вдалося завоювати золото спочатку в області, а згодом і в Європі. Цього разу в Угорщині отримала дві бронзи.

«Перед виступом я взагалі не могла себе зібрати, потім в якийсь останній момент я зібралася і максимум, що могла, я показала», – сказала чемпіонка.

Мама спортсменки сподівається наступного року донька знову візьме учать у чемпіонаті світу і привезе до нашого міста золоті нагороди

Каріна планує вступити до Педагогічного вишу, аби в майбутньому стати тренером, щоб допомагати таким же людям з інвалідністю, як і вона сама.

 

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах