Сумчанка “відкупила” сина від тюрми за 50 тисяч

За останні кілька днів від рук аферистів потерпіли пенсіонери з Сум, Лебедина та Ямполя, які, довірившись незнайомим співрозмовникам, що назвались працівниками поліції, втратили 75 тисяч гривень.

Так, до поліції звернулась 82-річна сумчанка та 69-річна ямпільчанка. Жінки розповіли, що їм зателефонував незнайомий чоловік, назвався працівником поліції та повідомив, що їх сини знаходяться в поліції, і їм загрожує кримінальна відповідальність. Та під приводом «вирішення питання», запропонували їх «відкупити». І якщо сумчанці «порятунок» сина коштував 50 тисяч гривень, інша старенька перерахувала аферистам на їх банківських рахунок п’ять тисяч.

Ще одній 78-річній сумчанці та 89-річній жительці Лебединського району так звані псевдополіцейські повідомили, що їх родичі потрапили в ДТП. І гроші потрібні на лікування потерпілих. В іншому разі їх близькі опиняться за гратами. Тож, не довго думаючи, обидві «сплатили» шахраям 20 тисяч гривень. А оговтавшись, зателефонували близьким, від яких і дізнались, що їх так підло ошукали.

Нині за всіма фактами в поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки зловмисників.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах