Сумчанка власноруч піймала яструба

Сумська журналістка Ярослава Березовська під час прогулянки із собакою помітила великого птаха, який дуже замерз і не міг злетіти. Як з’ясувалося пізніше, це яструб.

19554640_1529780750475539_5612040603910942960_n

Його сумчанка не залишила напризволяще, а зробила все можливе, щоб прилаштувати в комфортні умови. Тепер яструб житиме на страусиній фермі у Верхній Сироватці.

“Мой личный список странных дел, которыми журналисты занимаются вместо работы, пополнился собственноручно пойманным ястребом. Он не кусался, потому что от стресса сидел все время с открытым ртом на морозе, и по-моему, даже слегка приморозил себе край языка. Зато отлично орудовал когтями.
Теперь он будет жить на страусиной ферме в Верхней Сыроватке. Там целый зоопарк уже собрался. Надеюсь, малыша не будет обижать старший ястреб, потерявший ногу в капкане и прижившийся на ферме. Надо как-нибудь его навестить)” – написала Ярослава Березовська у Фейсбуці.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах