Сумчани прийшли до Войтенка з приводу “євродвору”

Перший заступник міського голови Сум Володимир Войтенко і заступник міського голови Віра Мотречко провели особисті прийоми громадян. Віце-мер отримав від сумчан чотири звернення. Два з них стосувалися ремонтних робіт, а саме благоустрою та ремонту дороги на прибудинковій території будинку № 6 і № 4 по вул. Рибалко та ремонтних робіт дороги прибудинкової території за програмою «Євродвір» по вул. Кузнечній. Дані питання посадовець спрямував до управління капітального будівництва та дорожнього господарства, аби там включили ці об’єкти до додаткового титульного списку.

Також до першого заступника звернулися мешканці з проханням надання допомоги у приватизації земельної ділянки та поліпшення житлових умов. Обоє запитувачі одразу ж отримали всі необхідні роз’яснення.

До Віри Мотречко на особистий прийом звернулись дві сумчанки.

Вони прохали заступницю міського голови посприяти у вирішенні питань, які належать до компетенції управління освіти і науки. Мова йшла про навчання дітей у НВК № 41 «Райдуга», зокрема, щодо влаштування дитини однієї із заявниць до 1-го класу та можливості залишення на навчання дитини іншої. Заступник міського голови доручила управлінню освіти і науки спільно з адміністрацією НВК № 41 зайнятись вирішенням обох цих питань.

Поділитися в соціальних мережах