Сумчани скаржаться на підліткові банди

Сумчан турбує активізація небезпечних підліткових угруповань, які влаштовують сутички та безлад у місті. Аби звернути увагу влади на це соціальне явище, зареєстрована відповідна електронна петиція.

«На жаль, як і в 90-ті роки, у нашому місті є купа небезпечних підліткових (та не тільки) угрупувань (Роменські,Черепінські,Баумана та інші), які ніяк не дають спокою порядним громадянам нашого міста.
Щотижня представники цих груп нібито тренуються в одному з парків та пропагандують здоровий спосіб життя, але за усім цим стоять побори для керівників кожної з них, фізичні розправи та суцільні безлади.
Інколи просто серед дня можна побачити випадки приниження, загроз, насильства щодо тих, хто не приєднався до жодної з цих груп.
Отож прошу негайно вжити усіх можливих заходів для ліквідування та недопущення повторного формування зазначених вище угрупувань, оскільки для когось — це спосіб заробітку, а для когось неможливість безпечно пересуватися містом» — пише автор звернення сумчанка Галина Шумаль.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах