Сумчани визнані одними із кращих лекгоатлетів року

Нарешті завершилося голосування Gathletics Awards 2017Серед переможців номінації Жорстокої Атлетики — сумські легкоатлети: випускник СумДУ Євген Гуцол та уродженка Сум Анна Плотіцина.

Відчайдушний експеримент року 

Євген Гуцол400/800 метрів – відзначився справді сміливим експериментом. 400-метровик із чималим стажем цього року наважився на вдвічі довшу дистанцію і, схоже, експеримент видався успішним. І хай Жені зовсім трохи не вистачило до бронзи Командного чемпіонату Європи, він впевнено очолив український рейтинг на обох дистанціях. Хтозна, можливо це наш український Альберто Хуанторена (кубинський атлет, єдиний володар золота одних Олімпійських Ігор на 400- і 800-метрівці)?

 Стабільна стабільність року 

Анна Плотіцина60 з/б та 100 з/б – синонім до слів беззаперечний лідер коротких бар’єрів в Україні. Саме Аня вже не перший і не другий рік очолює український рейтинг, не пропускає жодного офіційного старту, та ще й відзначається стабільно непохитними нервами. Аня фартова на напружені забіги з фальстартами суперниць, та це, здається, лише ще більше загартовує її.  Цього року в її активі просто таки незліченна кількість успішних стартів, бронза Командного чемпіонату Європи, оновлення PB як в приміщенні, так і на повітрі, а також таке нервове, але таке цінне четверте місце ЧЄ в приміщенні.

 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах