Сумчанин потребує допомоги на лікування

24 березня 2016 року сумчанин Юрій Щигло зламав хребет. У Харківській обласній лікарні чоловіка прооперували та поставили металоконструкцію. Наразі йому необхідна довга реабілітація.

В наслідок отриманої травми в Юрія діагностували порушення функції тазових органів. Точніше, нейрогенний сечовий міхур (неконтрольований процес випорожнення), що характеризується такими симптомами як: гостра затримка сечі (що призводить до постійного запального процесу, і загрози серйозного захворювання нирок), відсутність позиву сходити по-маленькому та постійним нетриманням. Це викликає дискомфорт і неможливість нормальної життєдіяльності.

Юрій Щигло неодноразово звертався в медичні установи Сум, аби вирішити цю проблему. Урологи кажуть, що це не лікується в Україні.

Дядько чоловіка, який мешкає у Москві, дізнався про реальне і ефективне лікування, але для цього потрібні 12 тисяч доларів США.

Юрій Щигло слізно просить небайдужих допомогти зібрати кошти на установку сакрального нейростимулятора, який допоможе в лікуванні захворюванння сечового міхура.

Гроші можна надсилати на карту ПриватБанку 4149 4391 0558 9083

Одержувач Щигло Володимир Іванович.

Телефон для довідок: 066-463-45-96.

68sdg

Поділитися в соціальних мережах