Сумчанина, який ліз до коханої у вікно, ледь не забрала поліція

Святкування вже улюбленого серед багатьох українців Дня святого Валентина в Сумах пройшло спокійно і цивілізовано, а повідомлень про різні події та правопорушення на лінію 102 надійшло не більше ніж зазвичай. Проте вчора рано вранці трапився один випадок, який ледь не завадив закоханому юнакові зробити привітання-сюрприз своїй коханій.

Близько п’ятої години ранку чоловік, котрий поспішав на роботу і проходив біля багатоповерхівки по вулиці Прокоф’єва, помітив трьох молодиків біля вікна чиєїсь квартири на першому поверсі. Один із них стояв на табуретці, а інші – його підтримували. Подумавши, що якісь злодії намагаються влізти через вікно до чужої квартири, чоловік негайно подзвонив до поліції.

Правоохоронці, швидко прибувши на місце події, за вказаною адресою й справді побачили три чоловічі постаті під темними вікнами. Але про спробу злочину тут навіть не йшлося. Просто молодий закоханий сумчанин попрохав двох друзів допомогти оригінально привітати свою дівчину і став прикрашати вікно, за яким у ліжку спала його кохана. Романтик власноруч виготовив орігамі та закріпив на вікні подарунок.

Працівники поліції дуже доброзичливо поставилися до придуманого хлопцем романтичного освідчення у коханні і не стали на заваді його планам. Проте й не забули подякувати уважному перехожому за пильність і небайдужість до всього, що відбувається на вулицях нашого міста.

Поділитися в соціальних мережах