Сумнозвісний посадовець колонії не з’явився у суд

Сьогодні, 3 березня, у Зарічному районному суді м. Суми мало відбутися слухання справи щодо Владислава Павлика, обвинуваченого за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування автомобілем у нетверезому вигляді). Втім, судове засідання змушені були відкласти в зв’язку з хворобою обвинуваченого.

Наступне судове засідання відбудеться 7 березня 2018 у 14 годину. 30 хв.

Нагадаємо, що після новорічного корпоративу 30 грудня 2017 року з колективом колонії № 116 громадянин Павлик, за підозрою патрульних, сів за кермо в стані алкогольного сп’яніння.

Крім того, Владислав Павлик звинувачується в тому, що 9 лютого 2018 року, керуючи автомобілем Chevrolet Aveo, допустив наїзд на 16-річну дівчину, яка переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. 11 лютого 2018 слідчим суддею йому була обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави в сумі 140 960 гривень.

Джерело: https://www.0542.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах