Сумщина представить у Києві гігантського зайчика

Цього року на Софійській площі у рамках Міжнародного фестивалю Folk Ukraine та фестивалю Писанок 2018 будуть представлені вже звичні гігантські писанки-мальованки та нові об’єкти – великодні зайчики. Перші об’єкти будуть виконані у традиційному стилі із використанням орнаментів та візерунків, що притаманні різним регіонам України.

Об’єкти у формі великодніх зайчиків виконуватимуться у авторському стилі. За умовами фестивалю усі художники спершу проходили конкурсний відбір і лише найкращі отримували макет для розпису. Серед тих, кого відібрали – і шосткинська художниця Алевтина Філон.

«Моя робота слава Богу закінчена, сьогодні вже прибула на Софіївську площу в Київ, де буде радувати київлян та гостей столиці. Ідеєю роботи було показати мою Батьківщину — село Білицю, де мої батьки, де пройшло моє дитинство, Ямпіль- з ним пов язано початок мого творчого шляху і місто Шостка -де я живу, навчалась і працюю та багато чого, що не можна передати словами», — прокоментувала Алевтина на своїй сторінці у Фейсбук і поділилась світлинами зайчика, розписаного у авторському стилі.

 

filon

zayats

Джерело: http://www.shostka-news.com

Читайте також:  Суми представлять у Києві метрову писанку

Поділитися в соціальних мережах