Сумська міська рада прийняла рішення використовувати прапор партії “Свобода” на заходах поряд із державним

Як уже повідомляли “Сумські дебати”, вчора депутати Сумської міської ради підтримали використання поряд із державним червоно-чорного прапору ОУН на офіційних заходах. Голосували проти лише депутати фракції “Опозиційний блок”. Сьогодні депутат Ігор Перепека виклав на своїй сторінці у Фейсбуці поіменний список цього голосування.

“Протокол голосования за красно-черный флаг.Встречай своих “героев” Сумы. 😡” – коротко прокоментував опозиціонер.

35850783_1062152220604100_1395312854449520640_n

Журналістка Людмила Говійна проаналізувала прийняте Сумською міськрадою рішення і знайшла в ньому ознаки лобіювання на користь ВО “Свобода”, адже ця політисила використовує як свою символіку саме червоно-чорний прапор:

” Прапор ОУН -УПА, проти якого ми нічого не маємо, і ПП “Свобода”, який нам не потрібен, – ідентичний за кольорами. Отже, якщо на будь- які міські заходи він буде вивішений, то там не повинно бути жодної дитини до 18 років. Бо за чинним законодавством втягування дітей у політичні процеси забороняється і карається. Як? Треба дивитися. Висновок: Хай юристи готуються до позовів. Пропозиція: нехай ” Свобода” тоді змінює свої кольори. А оскільки вони цього ніколи не зроблять, то рішення міськради на даний час набуває політичного і лобістського характеру в угоду одній політсилі, бо прапори – ідентичні”.

 

Поділитися в соціальних мережах