Сумська міська рада відсудила земельну ділянку, де розміщувався міні-ринок

До Господарського суду Сумської області звернувся позивач – Сумська міська рада – з вимогою повернути у користування земельну ділянку площею 0,1500 га, що надавалася раніше під оренду ТОВ «Нифертити». Ця ділянка знаходиться в обласному центрі за адресою, м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 122. Відповідач відзиву на позовну заяву не подав, у судове засідання не з’явився.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що дійсно 07.10.2013 року між Сумською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю “Нифертити” було укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,1500 га під розміщення міні-ринку.

Термін дії договору закінчився 29.02.2015. По закінченню строку оренди підприємець мав би переважне право перед іншими особами на оренду землі на новий строк, але в матеріалах справи відсутні докази про такі прагнення орендаря. Представник позивача повідомив, що відповідач не попереджав Сумську міську раду про бажання продовжити дію договору на новий терміну встановлений для цього час.

Таким чином, дослідивши наявні докази, суд встановив, що спірний договір є припиненим і вирішив позов задовольнити: зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю “Нифиртити” повернути Сумській міській раді ділянку, яку раніше орендувало товариство.

Поділитися в соціальних мережах