У Сумах бютівці продавили рішення, яке виступає ПРОТИ зниження тарифів на газ

Учора на позачерговій раптовій сесії Сумської міської ради, яку ініціював мер, представник ВО «Батьківщина» Олександр Лисенко депутати начебто мали проголосувати за звернення у якому мали засудити ганебну постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 29 березня про встановлення абонплати за підключення до газової мережі.
Однак чи то політтехнологи у “Батьківщини” втратили нюх, чи просто писали як попало, однак врешті-решт, виходить що депутати прийняли звернення яке виступає проти зниження ціни на газ для населення.
Наводимо як приклад цитату, яка складається із двох, що йдуть підряд абзаців:
Рішення Регулятора розділяє вартість товарного газу та вартість послуг з його транспортування та розподілу. Тепер ті 825 гривень, що закладені в кожній тисячі кубів, будуть вилучені з ціни. Газ, як товар, подешевшає та буде коштувати близько 6000 грн. за тисячу кубометрів.
Ми переконані, що в умовах економічної кризи, надзвичайних інфляційних процесів у державі, постійного зубожіння населення такі рішення НКРЕКП – це фактично розгортання справжньої економічної війни проти українців”.
Тобто депутати (причому це не тільки бютівці, а й інші) проголосували за досить суперечливе по логіці звернення із безглуздими твердженнями, які говорять, що зниження ціни на газ – це розгортання справжньої економічної війни проти українців.
Лишається тільки надіятися, що інші рішення, які приймають наші депутати, вони перед тим як голосувати, хоча б один раз читають!

snymok-ekrana-2017-04-04-v-03-34-00-kopyya

snymok-ekrana-2017-04-04-v-04-35-01

Поділитися в соціальних мережах