Сумські “Дзвіночки” задзвеніли у столиці

Канікули — це завжди “ура”, а якщо канікулии починаються ще й перемогою та успіхом, то це вже тричі “ура”!

Осінні канікули вихованців дитячого музичного театру «Дзвіночок» на чолі з Іриною Володимирівною П’ янковою починалися саме так. 

27-29 жовтня у Києві пройшов XV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Барвиста осінь” в рамках проекту фестивалів “Квітуча Україна”. Фестиваль став справжнім феєрверком талантів, радості та щирих емоцій, тим самим ще раз підтвердив, що Україна багата талановитими дітьми і молоддю! Учасники отримали свої заслужені нагороди та призи. 

Найкращий результат – результат роботи всього колективу зразкового дитячого музичного театру «Дзвіночок» – кубок і І місце у номінації «театральний колектив»Цього разу юні актори підкорили журі та публіку гостро-соціальною і водночас яскравою дитячою виставою «Щука», яку на високому рівні підготувала незмінний керівник колективу Ірина Володимирівна П’янкова. 

Як завжди і юні, і зовсім маленькі актори театру вражали неперевершеною акторською грою, чудовим вокалом та ефектними костюмами.

Вітаємо дзвіночків, педагогів та керівника театру Ірину П’ янкову!

Окремо хочеться відзначити не менш успішні сольні досягнення:

Олена Новгородська – І місце,номінація «естрадний вокал», 

Анастасія Дядченко – І місце, 

Аліна Мантя – ІІ місце,

Єва Агєєва – І місце,номінація «театральний жанр».

Після яскравого виступу щасливі і втомлені діти, батьки і педагоги охоче прогулялися столицею, побувалина екскурсії у Національному науково-природничому музеї НАН України і тільки з найкращими емоціями, почуттям гордості за свій колектив поверталися нічним потягом назад.

Хочеться побажати їм подальших успіхів, натхнення, незгасаючих талантів і такої ж теплої, сімейної атмосфери, яка панує у колективі дітей, педагогів і батьків завжди, тим самим надихаючи на нові перемоги.

dzv_09-kopyya _dzv_08-kopyya 01-11_dzv_02 alena_dzv_13 anastasiya_dzv_10 anastasiya_dzv_11 dsc09945

Поділитися в соціальних мережах