Сумські ПТУ не виконують держзамовлення?

Цікаві факти можна дізнатися, просто уважно прочитавши розпорядження голови сумської ОДА «Про затвердження контрольних показників регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2017 році для професійно-технічних навчальних закладів Сумської області».

Виявляється, при плані в 4114 випускників фактично профтехучилища підготували 3755 молодих фахівців.

З 28 навчальних закладів більшість не впоралася із завданням, а лідерами з недовиконання стали ПТУ в обласному центрі та Охтирці – «Сумський хіміко-технологічний центр профтехосвіти (45) і «Охтирський центр професійно-технічної освіти»(50).

Але є і передовики, які не тільки впоралися з держзамовленням, а й перевиконали його: Білопільське вище профучилище – +20 (за рахунок майбутніх залізничників), Сумський центр профтехосвіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу – +16 за рахунок працівників громадського харчування, Шосткинський центр профтехосвіти – + 37 (торгово-комерційна діяльність) і Шосткинське вище професійне училище – +26.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах