Сумські студенти виграли незвичну подорож Європою

Раніше “Сумські дебати” писали про команду  сумських студентів “THE KOZAKS”, яка взяла участь у конкурсі від Red Bull. За його умовами, протягом семи днів переможці будуть мандрувати Європою, використовуючи як валюту тільки пляшки цього енергетичного напою. Відео наших студентів отримало шалену підтримку, і тепер вони отримали можливість рушити в авантюру.

“Друзі, пам’ятаєте тиждень тому я просив підтримати команду студентів #СНАУ у їх бажанні подорожувати Європою? Так ВОНИ ВИГРАЛИ!!! Я в це не вірю, але це так! Два наші хлопці-студенти і одна дівчина обійшли 80 команд суперників і з ящиком Red Bull готові до цієї екстра подорожі.
Що тут скажеш… Потрібно вірити, навіть коли здається, що взагалі немає шансів. Дима Кириченко Владислав Герасименко (vlad Gerasimenko)успіхів!!!” – написав у Фейсбуці завідувач науково-дослідної частини СНАУ Юрій Данько.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах