Сумські євробляхери вирішили не перекривати дороги, як в інших областях

Сьогодні, 26 листопада, на апаратну нараду в Сумську міську раду прийшли кілька десятків власників автомобілів на єврономерах.

– Громада міста Суми зібралася тут, щоб поспілкуватися з владою з приводу останніх законів, прийнятих Верховною Радою щодо розмитнення автомобілів на європейських номерах, – почав Олександр Ткаченко, представник громадської організації «Європейський вибір Сумщини». – Ми вважаємо, що цей закон антиконституційний, і люди, які тут зібралися, стали заручниками ситуації, тому що не можуть законно розмитнити свій автомобіль. Вчора у нас було зібрання, і ми прийняли рішення, що не будемо пікетувати або перекривати дороги, як в інших областях. Але ми хочемо, щоб міська та обласна влада нас почули і донесли до президента, що цей закон не відповідає тому, що очікували люди.

– Ми можемо прийняти звернення до президента на сесії міськради, – відповів мер Сум Олександр Лисенко. – Інша справа, що президент, коли підписував цей закон, думаю, знав, до чого це призведе.

Він доручив начальнику правового управління Олегу Чайченко вивчити закон і підготувати спільно з протестувальниками проект рішення міськради на найближчу сесію. Звернутися запропонували відразу і до Президента, і до Верховної Ради і до народних депутатів від Сумщини.

Поділитися в соціальних мережах