Сумський нардеп жорстко “наїхав” на ПАТ “Сумигаз”

Народний депутат України Ігор Молоток, який представляє Сумщину у Верховній Раді сьогодні проводив особистий прийом громадян, на якому одним із головних питань стало – встановлення “Сумигазом” загальнобудинкових лічильників газу. З цього приводу опівночі нардеп написав відповідний пост на своїй сторінці у Фейсбук:

“Сьогодні провів особистий прийом громадян в м. Шостка. Обговорювали питання незадовільної роботи ЖКГ, повернення коштів вкладникам колишнього Сбербанку СРСР, організації дозвілля для людей з вадами зору, тощо. Але найбільш гостро постала проблема стосовно встановлення загальнобудинкових лічильників газу.
Люди виступають за встановлення індивідуальних лічильників! Моя позиція з цього приводу однозначна – я на боці людей! На жаль представники Шосткинського відділення ПАТ «СумиГаз», проігнорували запрошення на зустріч з людьми у моїй громадській приймальні!
Згідно зі ст. 3 та ст. 6 Закону України №3533-17 «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», забезпечення лічильниками та їх встановлення, повинно проводитись за рахунок суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території. Кошти на ці цілі у операторів газорозподільчих мереж закладаються при формуванні тарифів та розподіляються у відповідності з рішенням НКРЕКП.
Маю намір всіляко допомагати Шосткинцям і сприяти захисту їх інтересів в суді”!

Поділитися в соціальних мережах