Сумський науковець отримав премію «Web of Science Award 2018»

11 квітня у Національній академії наук України відбулася церемонія нагородження премією «Web of Science Award 2018». Серед дев’яти науковців, які отримали премію у номінації «Українські дослідники з найбільшою кількістю наукових робіт, опублікованих в 2008–2017 роках», був представник Сумського державного університету – завідувач кафедри хірургії та онкології Медичного інституту Ігор Винниченко.

За словами заступника Міністра освіти і науки Максима Стріхи, оприлюднення наукових результатів у визнаних у світі наукових базах – важливий показник як якості наукового дослідження, так і чинник, що стимулює розвиток науки.

«Торік ми знайшли кошти на те, щоб забезпечити централізовану передплату до Web of science і Scopus для понад 100 українських вишів та наукових установ МОН. І ми отримали вражаючі докази того, наскільки це потрібно. Якщо в перший місяць через ці підключення було зроблено 22 з половиною тисяч запитів, то через три місяці – понад 100 тисяч. Це свідчить, що українська спільнота справді інтегрується, що ці інформаційні продукти потрібні», – продовжив заступник Міністра.

Премія «Web of Science Award 2018» започаткована міжнародною видавничою компанією «Clarivate Analytics» спільно з МОН, національною академією наук та міністерством охорони здоров’я, другий рік поспіль вручається за досягнення в галузі оприлюднення результатів наукової діяльності. Цього року нагороду отримали дев’ять українських вчених, 14 вишів та наукових установ, а також один журнал.

Поділитися в соціальних мережах