Сумський завод продтоварів через суд зобов’язали сплатити майже 218 тисяч

До Господарського суду Сумської області з позовом звернулася Сумська місцева прокуратура щодо забруднення навколишнього середовища ПАТ «Сумський завод продтоварів». Так, в рамках перевірки, що проводила Державна екологічна інспекція, було встановлено:10 стаціонарних джерел викидів на підприємстві у період з 06.02.2013 по 23.11.2015 здійснювали викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу, що є порушенням вимог статей 10 та 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря». Чим було завдано державі збитків на загальну суму 217 989 грн.

На підставі матеріалів цієї перевірки Сумською місцевою прокуратурою був заявлений позов про стягнення шкоди з Сумського заводу продтоварів у примусовому порядку.

У грудні 2017 року рішенням Господарського суду Сумської області позовні вимоги прокурора та Державної екологічної інспекції у Сумській області було задоволено в повному обсязі. Проте, ПАТ «Сумський завод продтоварів», не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, подало апеляційну скаргу до Харківського апеляційного Господарського суду. І нарешті, у лютому 2018 року Харківським апеляційним Господарським судом цю скаргу залишено без задоволення, а рішення Господарського суду Сумської області – без змін.

Дане рішення набрало законної сили, а, отже, підприємству доведеться сплатити збитки у розмірі майже 218 тис. грн.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах