Сумським АТОвцям дадуть на зуби

Суми першими в Україні ввели проведення учасникам антитерористичної операції зубопротезування за рахунок коштів міського бюджету.

Відповідно до порядку пільгового і безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2018 рік, право на отримання пільгового і безкоштовного зубопротезування мають жителі Сум з числа учасників АТО, в тому числі члени добровільних формувань, які під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах операції в період проведення отримали захворювання, поранення, контузії, каліцтва і т.п.

Право на безкоштовне і пільгове зубопротезування на кошти міського бюджету надається раз на рік відповідно до чергами, що склалися в міській клінічній стоматологічній поліклініці і міської клінічної лікарні № 4 в межах виділених коштів.

При постановці на чергу необхідно подати копії і пред’явити оригінали паспорта, посвідчення учасника бойових дій; документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

Зубопротезування проводиться з наступних матеріалів: металеві, металокерамічні, металлопластмассовиє, пластмасові, бюгельні протези, литі конструкції. На одну людину передбачено 6 тис. гривень. Якщо пільговик вимагає протезування на велику суму, він має право зробити доплату з власних коштів або стати на чергу на наступний рік.

Поділитися в соціальних мережах