Суми провалили план із призову

З 2 квітня по 31 травня в місті Суми проходила весняна призовна кампанія. За цей час, виходячи зі звіту військового комісара Сумського міського військового комісаріату Андрія Хлопоніна, було розіслано 3399 повісток. Прибули за викликом 1575 осіб, з яких визнано придатними до військової служби 65 осіб, непридатних – 5. Знято з обліку 508 осіб. Решта 1824 не прийшли за повісткою. Інформацію про останні передано до Сумського відділення поліції ГУНП в Сумській області для проведення розшукових заходів. Розшукано та доставлено до військового комісаріату 173 людини.

Таким чином, виходячи з планового завдання з призову на строкову військову службу 105 осіб, на збірний пункт Сумського обласного військового відправлено 73 людини. У військові частини пішли служити 58 призовників, ще 36 не завершили додаткове медичне обстеження, а 29 отримали відстрочку за станом здоров’я.

На думку військового комісара, негативними причинами, які вплинули на виконання планових завдань щодо призову громадян України на строкову військову службу, стали: відсутність значної кількості призовників за місцем реєстрації, низька явка до військового комісаріату за повістками і проблеми зі здоров’ям призовників.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах