Темношкіра сумчанка із прийомної сім’ї потрапила у проект “Від пацанки до панянки”

Учасницею третього сезону реаліті-проекту “Від пацанки до панянки”, що стартував на Новому каналі, стала 21-річна сумчанка Каріна Кравченко.

girls_0007_karina-kravchenko

Дівчина заміжня, виховує 3-річного сина. Карину виховували у названій сім’ї, де з нею надто не панькались, адже дітей було 27! Із огляду на колір шкіри дівчину часто дражнили у школі, а вона старалася постояти за себе. Бійки та агресія для неї – звична справа.

У Карини не раз бували непорозуміння з поліцією. Дівчину навіть засудили було на два роки умовно.

На проект прийшла, щоби цілком змінити свій стиль життя та аби її син не соромився йти поруч із мамою.

До проекту потрапили найбільш проблемні, шалені, невиховані 13 учасниць. Директоркою телевізійної “Школи панянок” у цьому сезоні стала Ольга Фреймут. Чи вдасться сумчанці досягти своєї мети – покаже час. Та вже під час заселення до будинку Каріна показала суворий характер, зігнавши іншу пацанку з ліжка і грубо вказавши тій “на місце”.

Із першим завданням – стрибком із парашутом – вона впоралася, поборовши страх.

bezymyannyj

 

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах