Терещенко відмовився від порятунку історичних пам’ятників Глухова

Питання журналіста про законність пропуску важких вантажівок через центр міста Глухів мер Мішель Терещенко назвав провокаційним і відмовився на нього відповідати. Про це йшлося під час прес-конференції в Києві.

Терещенко нагадали, що через Національний заповідник «Глухів» їздять важкі фури, і попросили розповісти про плани вирішення цієї проблеми.

«Я не буду відповідати на це питання. Воно провокаційне і грає на руку моїм опонентам », – відповів Мішель Терещенко.

Журналіст зазначив, що проблему руйнування пам’ятників підняв відомий глухівський краєзнавець і громадський активіст Олександр Мірошниченко.

Мірошниченко надіслав мерові Глухова заяву, в якому просить відреагувати на проблему проїзду важкого автотранспорту через історичну частину міста.

«Щодня через пам’ятник Київські ворота Глухівської фортеці їздять важкі вантажівки. Це призводить до її руйнування », – написав Олександр Мірошниченко.
Краєзнавець зазначає, що в історичній будівлі утворюються тріщини, обсипається шпаклівка.

«Звернення до Глухівського відділ поліції не зупинили порушення. Прошу звернути увагу на проблему », – звернувся Мірошниченко до міського голови Терещенко.

Краєзнавець направив заяву Терещенко 25 липня через глухівський Центр надання адміністративних послуг.

Перед цим Мірошниченко на своїй сторінці в соціальній мережі опублікував фото вантажівки, що рухається через Київські ворота. А днем пізніше виклав знімки проїзду вантажівок по історичному центру міста.

Ініціативу Мірошниченко підтримали в соціальних мережах сотні глухівчан.

Поділитися в соціальних мережах