Центр соцлужб для сім’ї, дітей та молоді переїжджає із залитого офісу

Слідом за інспекцією з благоустрою приміщення на вул. Холодногірської, 10, покине і інший структурний підрозділ Сумської міськради – центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Нагадаємо: вбудоване нежитлове приміщення на першому поверсі житлового будинку на вул. Холодногірській, 10, де багато років розташовувалися інспекція і центр, вже давно перебувало в жалюгідному технічному і санітарному стані через підвищеної вологості, викликаної пошкодженням гідроізоляції фундаменту і постійних поривів каналізаційних мереж в підвалі.

А недавно приміщення в черговий раз залило, причому повністю, і воно остаточно стало непридатне для використання. Виявилася пошкоджена й електропроводка, через що встали комп’ютери. Тому департаменту ресурсних платежів довелося терміново шукати вільні комунальні приміщення, куди можна було б переселити інспекцію і центр. Першою пощастило інспекції – їй виділили приміщення на вул. Харківській, 41, від якого недавно відмовилося управління юстиції. А минулого тижня зважився і питання по центру соцслужб – рішенням сесії міськради від 23 травня йому передали на баланс і в господарське відання приміщення на вул. Харківській, 42 (194 кв. м), яке звільнив ЖЕК КП “Сумитеплоенергоцентраль”.

Що ж робити з залитим приміщенням на вул. Холодногірській, 10, у мерії поки не вирішили.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах