Туристів на Сумщину хочуть заманювати коноплею?

Начальник відділу туризму Сумської ОДА Юрій Гладенко впевнений, що конопля може стати основою туристичного кластера в Глухівському районі

Сьогодні під час апаратної наради в облдержадміністрації, де обговорювали питання розвитку об’єднаних територіальних громад на Глухівщині, чиновники порушили проблему розвитку туристичного потенціалу.

«Хочу звернути увагу, що ми поки не використовуємо потенціал конопель. У нас унікальний інститут сільськогосподарських культур, унікальна колекція, створено понад 30 видів ненаркотичних конопель. Це може бути якісним туристичним кластером, який можна використовувати. Цим можна привернути увагу до заповідних територій, відпочинку та профілактиці здоров’я. Конопля в цьому випадку змогла б стати тим фактором, який посприяв би створенню робочих місць. Ця сировина швидко зростає і може замінити багато продуктів”, – зазначив Юрій Гладенко.

Щодо практичної реалізації цього проекту, начальник відділу туризму запевнив, що зараз вони намагаються провести роз’яснювальну роботу серед підприємців і відкрити потенціал цієї культури. Паралельно з тим по ОТГ ведеться робота зі створення сільських садиб.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах