У 5-й сумській лікарні можуть запровадити електронну чергу

Відділ охорони здоров’я Сумської міськради просить депутатів виділити з міськбюджету фінансування на впровадження в 2018 році електронної системи обслуговування пацієнтів у 5-й міській лікарні.

Як відомо, в минулому році місто в рамках пілотного проекту розпочало впровадження системи електронної реєстратури в поліклініках дитячої міськлікарні. А з 1 січня 2018 року набрав чинності закон про медичну реформу, який передбачає впровадження у всіх медустановах електронної системи, яка дасть можливість охопити всі етапи звернення людини в лікарню і  подальшого лікування. Тому міський відділ охорони здоров’я звернувся на профільну депутатську комісію міськради з проханням виділити 750 тис. грн, щоб почати впровадження такої системи з 5-ї міськлікарні.

Для реєстрації пацієнтів на прийом до лікарів потрібно встановити 10 електронних терміналів для самозапису в приміщеннях лікарні та 3 термінали – на вулиці біля поліклінік. На придбання самих терміналів потрібно 550 тис. грн, а для їх підключення і обслуговування протягом року – ще 200 тис. грн. Депутати розглянуть це питання найближчим часом.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах