У дитячій лікарні Св.Зінаїди розпочали ремонти

Відділ охорони здоров’я Сумської міськради відзвітував про ремонтні роботи, виконані у лікувально-профілактичних закладах обласного центру.

У міській клінічній лікарні № 1 займались поточними ремонтами сходів стаціонарного корпусу, стерилізаційної терапевтичного відділення, коридору рентгенологічного відділення, приміщень кардіологічного відділення, дезкамери та розпочали ремонт ортопедично-травматологічного відділення № 1.

У міській клінічній лікарні № 5 продовжили займатись ремонтом фізіотерапевтичного відділення, хірургічного відділення № 1, операційного відділення, приміщення інженерної служби та коридору поліклініки.

У міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії ремонтували кабінети адміністрації.

У міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди розпочали поточний ремонт по вул. Троїцька, 28 та по вул. Супруна, 10.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас

Поділитися в соціальних мережах