У Глухові змінюється керівництво поліції

У керівництві поліції Глухова очікуються чергові зміни. Про це повідомляється на сторінці Глухівської міської ради у Фейсбуці. Так, Леоніда Бібіка нещодавно було усуното з посади очільника місцевої поліції.

“Останній протримався на посаді трохи більше року, та залишив по собі цілу низку нерозкритих справ, фігурантами яких є особи з оточення колишнього міського голови Ю.Бурлаки, що підозрюються в незаконних діях щодо власного збагачення за рахунок бюджетних коштів та зловживанням своїми повноваженнями”, – йдеться у дописі мерії.

Нагадаємо, підполковник поліції Леонід Бібік був призначений на посаду начальника відділу поліції м. Глухів 22 листопада 2016 року. Раніше він очолював відділення ГУНП у Кролевці.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах