У гуртожитку сумського вишу організували підпільний “бізнес” на пранні?

Студентів Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка цікавить, куди йдуть кошти, які вони готівкою сплачують вахтерам гуртожитків «за прання». Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці Семен Алексєєв:

“Для тих хто не мешкає в наших гуртожитках розповім як це відбувається.

Якщо у студента виникла необхідність випрати речі, то в нього є вибір – або скористатися послугою так званої «пральні самообслуговування» (ландромати, які є в кожному гуртожитку), або звернутися до вахтера і він з радістю відчинить «таємний шкаф» (інакше не назвати – бо він під амбарним замком) та за символічні 10 гривень дасть можливість скористатися 10-річною пральною машинкою.

Ставимо підпис у відомостях за сплачену послугу, вахтер йде з нами до пральної машинки та відмикає ключами замок щитової і дає струм для машинки. Інформації стосовно вартості прання немає на жодній з дошок оголошень гуртожитків та учбових корпусів. Якщо припустити, що ті студенти, які не мають можливості щотижня їздити з сумками брудної білизни додому (а останнім часом і іноземні студенти обирають 2-й варіант), хочаб один раз на тиждень скористаються цими машинками, то за рік маємо більш ніж 100 тисяч гривень «чорного налу». Ось і виникає питання: «Як і на що витрачаються кошти, які з кишені студентів просто краде крівництво університету?»

P.S.: Ходять чутки, що цей підпільний бізнес належить одному з проректорів нашого університету. Звісно, ми як студенти, що не мають постійного стабільного заробітку, за будь-яке зменшення витрат. Проте не хочеться підтримувати корупцію в рідній Україні.
Оскільки відверто це заявити ми боємося, після гучного нещодавного затримання хабарника в нашому університеті (бо ще дипломів не отримали), то звертаємося анонімно”.

bezymyannyj

Джерело: http://everyday.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах