У Конотопі депутат лякає посадовців кримінальною відповідальністю

Депутат облради Олена Сердюк разом з юристом та кількома депутатами міськради передала депутатські звернення у деякі міські установи, в яких попереджає про кримінальну відповідальність «за співучасть у злочині у разі виконання будь-яких розпоряджень незаконної влади».

Відповідні онлайн-трансляції оприлюднені на Фейсбук-сторінці депутатки.

На відео Олена Сердюк заявляє, що відповідні попередження передали до казначейської служби та відділу освіти міської ради. За словами обраниці, також ходили до податкової інспекції, але начальник установи відмовився її прийняти.

Нагадаємо, що 28 серпня вчергове не вдалося провести 26-ту сесію Конотопської міської ради. Частина депутатів знову провела власне засідання у приміщенні Конотопської районної ради. Результати голосування депутатів з’явилися на офіційному сайті Конотопської міської ради ввечері 28 серпня.

Зокрема, 26 депутатів без міського голови та секретаря міської ради голосували за дострокове припинення їх повноважень, прийняття бюджету, обрання нового секретаря міської ради, керуючого справами міськвиконкому та заступників міського голови.

Артем Семеніхін вважає рішення незаконним та зробив заяву про оскарження результатів голосування у суді. Сумський адмінсуд відмовився призупинити дію рішення про відставку міського голови до ухвалення остаточного рішення по справі. Наразі Семеніхін подав апеляційну скаргу.

Нині у Конотопі обов’язки міського голови фактично виконує Тетяна Сизон.

Поділитися в соціальних мережах