У Конотопі на баланс Міноборони передали кілька споруд

У відеозверненні на своїй Фейсбук-сторінці мер Конотопа Артем Семеніхін відзвітувався про роботу комунальних служб із прибирання снігу та розчищення вулиць. Він також розповів про найголовніші результати вчорашньої сесії міськради.

За його словами, до 90% комунального транспорту вийшло на лінію і їздить за своїми маршрутами. Однак на сьогодні вийшли з ладу обидва снігочисти трамвайного депо, тому поки що не працює трамвайний маршрут №3, а також під питанням поки що маршрут №1 до вулиці Деповської. Цю проблему сподіваються вирішити до кінця дня.

Семеніхін розповів, що на прибирання снігу задіяна абсолютно вся працююча техніка, сніг вивезуть, коштів для цього достатньо.

Найголовнішим рішенням вчорашньої сесії Конотопської міської ради мер назвав можливість класти вільні кошти на депозит до державного банку. За його оцінкою, це дасть бюджету міста додатково 1,5 млн. прибутків на місяць.

Також на баланс Міноборони депутати передали декілька споруд, на зразок автомобільних боксів, які використовуються військовими, але були на комунальному балансі. Тепер Міністерство оборони зможе вкладати туди кошти і ремонтувати ці будівлі.

Джерело:https://www.05447.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах