У Конотопі підтоплює будинки, а на Шосткинщині погреби залиті водою до стелі

Через різке танення снігу тала вода затопила 12 дворів по вулиці Івана Абрамова в селищі Вороніж на Шосткинщині. Підтоплює фундамент житлових будинків, заливає господарські будівлі, деякі погреби до стелі залиті водою. Ще вчора місцеві жителі почали масово звертатися за допомогою до місцевої влади, в обласну адміністрацію, рятувальників.33b0722d940082eb6d96a2b7c823d670

З 23:00 на місце виїхали машини 30-го поста ДСНС і 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Три пожежні автомобілі та автопомпи постійно відкачують воду.

“Ще добу доведеться працювати і питання буде вирішене. Все залежить від температурного режиму, наскільки швидко буде підніматися вода через танення снігу на полях (звідти йде основна підживлення)”, – говорить начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону Шосткинського міськрайонного відділу Управління ГСЧС в Сумській області Володимир Печений.

Двори у Воронежі по даній вулиці настільки сильно підтопило вперше. За даними фахівців, проблема з’явилася не тільки через велику кількість снігу в поточному році. Крім того, служба автомобільних доріг і підприємство «Автомагістраль» при проведенні капітального ремонту дороги не повністю завершили ремонтні роботи. Зокрема, дорогу підняли вище над рівнем грунту, а водовідведення зробити не встигли.

“Раніше вода йшла по асфальту, тепер його підняли, вода пішла вздовж будинків. Уздовж будинків дещо було зроблено, насипали дамбу, щоб не затоплювало. Але ніхто ж не розраховував, що буде стільки снігу і різко підніметься температура повітря, почнеться настільки швидке танення снігу. Вода піднялася, дамбу обійшла і через підстанцію пішла у двори”, – зазначає воронезький селищний голова Валерій Ястребов.

А в Конотопі жителі  обривають “гарячу лінію” міськради повідомленнями про підтоплення будинків та протікання покрівель. На вул. Рябошапко, 24 люди не можуть зайти до під’їзду, через те, що тала вода дійшла до будинку. Така ж  ситуація на вул. Будівельників, де мешканці побоюються, що затопить підвали.

На проспекті Миру, 17 взагалі під одним з під’їздів провалився асфальт. Залита водою і вул. Кругова, вул. Горького. На вул. Батуринській підтоплює магазин.

Через підтоплення і бездоріжжя з багатьох міських вулиць по кілька діб не вивозилось сміття.

Також конотопчани скаржаться на протікаючі покрівлі. Тільки вчора зранку вже надійшло повідомлення про діряві дахи на вул. Коновальця, 6 та вул. Братів Лузанів, 60.

Джерело: http://konotop.in.ua/http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах