У Конотопі регулюватимуть чисельність безпритульних тварин

Конотопська міська рада ухвалила рішення, щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у найближчі три роки. Про це повідомляє прес-служба мерії.

На 32-й сесії міської ради ухвалили Програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті на 2019-2021 роки.

Програма передбачає три ключові напрямки: здійснення нормативного врегулювання питань утримання і поводження з тваринами, запровадження здійснення обліку, реєстрації та ідентифікації тварин на території міста; забезпечення функціонування системи обліку, стерилізації та вакцинації безпритульних тварин з подальшою передачею їх новим власникам; проведення інформаційної кампанії щодо правил поводження з тваринами, гуманного ставлення та адопції.

У рамках Програми планується реалізація двох цільових проектів:

Співпраця з ГО «Міжнародні системи реєстрації» (м.Дрогобич) щодо використання Міжнародної онлайн-платформи зареєстрованих тварин для власників, ветеринарів, притулків, кінологів та муніципалітетів – animal-id.info (інтеграція з міським реєстром); проведення обліку (визначення кількості) кількості безпритульних тварин у місті; проведення інформаційних акцій, промоція та популяризація адопції безпритульних тварин.

Співпраця з ТОВ «Чотири лапи» (Засновник благодійний фонд «Чотири лапи Інтернешинал») щодо безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у місті; використання мобільних клінік; інформування населення щодо розвитку Програми.

Реалізація проектів здійснюватиметься на підставі погоджених міською радою Меморандумів.

Поділитися в соціальних мережах