У Конотопі тюремника судитимуть за хабар у 10 тисяч

До Конотопського міськрайонного суду Сумської області надійшов для розгляду обвинувальний акт відносно громадянина С., за ч.1 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

Суть обвинувачення полягає в тому, що громадянин С., працюючи в Конотопському ВЦ-130, запропонував одному з засуджених передати йому неправомірну вигоду в розмірі 1тис. доларів США за можливість достроково бути звільненим від відбування покарання у вигляді обмеження волі, пообіцявши скласти позитивну документацію, тобто довідку (характеристику), яка необхідна для пред’явлення на розгляд комісії по умовно-достроковому звільненню, свій позитивний голос в ході проведення та особисту участь у розгляді даного питання судом.

При обговоренні злочинної пропозиції, домовились про зменшення суми неправомірної вигоди до 10 тис.грн, які в подальшому й були передані посадовцю.

 

Поділитися в соціальних мережах