У Конотопі за день випало снігу найбільше за всю історію спостереження за погодою – 25 см

18 січня у Конотопській міськраді під час наради щодо координації дій по боротьбі з непогодою представник гідрометцентру доповів, що кількість снігу, яка випала 18 січня, є найбільшою за всю історію спостереження за погодою в Конотопі. Висота снігового покриву за добу збільшилась з 3 до 25 сантиметрів.

Представник гідрометцентру також додав, що 19 січня опади триватимуть, але в меншій кількості. Температура опуститься до -1…-6 градусів. У зв’язку з цим на дорогах може з’явитись ожеледиця.

За словами голови управління ЖКГ Вадима Фещенка, для прибирання снігу задіяна вся наявна техніка. Деякі робітники житлово-комунального господарства будуть працювати в позаурочний час.

Комісія прийняла рішення про виділення коштів на додаткове паливо, необхідне техніці для прибирання. У міській раді публічно звернулись до керівників підприємств, установ, закладів торгівлі, обслуговування населення з проханням вжити невідкладних заходів для прибирання снігу на прилеглих та закріплених територіях.

Джерело: https://topkonotop.com/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах