У Конотопі жінкам планують платити по 25 тисяч за народження дитини

З такою пропозицією виступив мер Конотопа Артем Семеніхін сьогодні під час апаратної наради з працівниками Конотопської міської ради.Очільник міста навів приклад Бурині, де кожна породілля отримує 20 тисяч гривень допомоги при народженні дитини. 

Оскільки ресурсів у Конотопа більше ніж в Бурині, можливо, конотопським матерям будуть виділяти по 25 тисяч гривень. Відповідну програму підтримки для Конотопа Артем Семеніхін доручив розробити міському у правлінню соціального захисту населення. З цією програмою планують вийти вже на наступну сесію міськради, яка відбудеться в четвер, 25 січня.

Якщо пропозицію підтримають депутати Конотопської міськради, то матеріальну допомогу отримають батьки дітей, народжених після 1 січня 2018 року. За двійню, відповідно, сума виплати буде подвоюватися. До речі, з початку цього року в Конотопі народилося вже 2 двійні. У випадку народження трійні мер пообіцяв щасливим батькам виділяти квартиру.

Джерело: https://www.05447.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах