У Котельні північного промвузла можуть бути проблеми з газом?

Сьогодні, 26 листопада, на апаратній нараді в Сумській міській раді обговорювали проходження опалювального сезону в Сумах.

Як доповіли заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня і директор Котельні Північного промвузла Микола Жовтобрюх, всі споживачі з опаленням.

Мер Сум Олександр Лисенко попросив їх надавати інформацію про рівень розрахунків за газ. Микола Жовтобрюх пообіцяв відзвітувати наступного тижня.

А директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко, повідомив, що департамент отримав лист про те, що забезпечення газом СНВО є тільки на першу половину листопада.

– Хотілося б більше знати про ваші стосунки з газотрейдерами і «Нафтогазом», – почав було питати у Миколи Жовтобрюха чиновник, але його осік мер.

– Григорій Іванович, звичайно, молодець, але потрібно спочатку таку інформацію доповідати мені, а потім ЗМІ. Ми з вами працюємо для того, щоб жителі навіть не думали про те, що у них можуть бути проблеми. Напередодні воєнного стану я ж не дарма сказав, що апаратна нарада буде без ЗМІ. Хто в армії не служив, я поясню, як це робиться … Якщо є така ситуація, то потрібно доповідати, що вона вже якимось чином вирішена або вирішується. Зараз є постанова Кабміну про те, що відключати газ тепловим організаціям можна тільки при недосягненні розрахунків до рівня 78%, раніше – 90%. Але думаю, ніхто в Кабміні не допустить відключення газу.

Поділитися в соціальних мережах