У мерії Сум відзвітували, як борються зі сніговою навалою

Житлово-комунальна сфера міста у посиленому режимі працює над ліквідацією снігових заметів в обласному центрі.

За інформацією відділу «Служба 15-80», станом на 8:00 по місту працювало 68 одиниць снігоприбиральної техніки від комунальних підприємств. З них 50 – техніка КП «Шляхрембуд», шість одиниць – КП «Зеленбуд», по п’ять – від КП «Міськводоканал» та КП «Паркінг», по одній машині від КП «Електроавтотранс» та КП «Міськсвітло».

Борються зі сніговою навалою і обслуговуючі організації, які задіяли 14 одиниць техніки.

Загалом по місту працюють 438 осіб – працівників комунальних та обслуговуючих організацій, які допомагають очищати Суми від снігу.

За інформацією КП «Електроавтотранс», підприємство працює у звичайному режимі. Завдяки вчасно проведеним заходам із розчищення доріг від снігу, як на території КП, так і по місту в цілому, погіршення погодних умов суттєво не вплинуло ні на випуск комунального громадського транспорту, ні на графіки руху. Сьогодні середньодобовий випуск становить 41 тролейбус та 22 автобуси.

Щодо приватного громадського транспорту, то, як повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко, проблем також немає.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах