У мерії Сум заявляють, що впорались із першим снігом

Питання очищення вулиць і тротуарів від снігу обговорювали сьогодні, 26 листопада, на апаратній нараді в мерії.

– З 0 години 25 листопада у нас цілодобове чергування по утриманню вулиць міста в осінньо-зимовий період, – доповів головний інженер КП «Шляхрембуд» Ігор Сидоренко. – Вчора вночі посипали, сьогодні вранці будемо продовжувати.

– Я так розумію, ви впоралися з першим снігом, тому що я бачу, що у нас сніг розпочався дещо пізніше, ніж в інших містах. Це також, слава Богу. Але я думаю, що ви повинні бути готові. Наступного разу доповідайте: стільки та машин виїхало, такі то вулиці прибрані. Я так розумію, ще не весь транспорт переобладнаний?

– Практично весь. Залишилося кілька МАЗів, які перевозять, зараз надійшов пісок. Вчора посипали спочатку перехрестя, спуски і підйоми, потім центральні вулиці і т.д.

– А що за обслуговуючими організаціями? – запитав мер у директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка.

– Запаси сольово-піщаної суміші є, – піднявся той. – Сьогодні двірники о 5-6 годині ранку поступово приступили до своїх обов’язків по закріплених територіях. Там проходить очищення від снігу та посипання.

– З вас теж графіки прибирання, посипання, які території за ким закріплені. І також інформуємо людей через сайт, щоб сумчани знали, хто краще, хто гірше працює. Щоб люди могли дзвонити або на підприємство, або через 15-80 і говорили, мій тротуар або така-то зупинка неприбрана, – підсумував мер.

Поділитися в соціальних мережах