У міськраді обурилися “чорнухою” проти мера

У Глухові продовжують розповсюджувати фейковий вісник міського голови Мішеля Терещенка, у якому нещадно тролять керівника райцентру. Раніше із друкованою продукцією затримували студентів місцевого педагогічного університету, мешканців міста Путивля, а цього разу із вісником, що псує репутацію мера, попалися кияни. Про це повідомляється на сторінці Глухівської міської ради у Фейсбуці:

“Громадськість Глухова виступила проти захаращення нашого міста сміттям, стала на захист честі глухівчан і гідності міського голови .
Сьогодні завдяки пильності небайдужих мешканців міста працівники правоохоронних органів затримали розповсюджувачів фальшованого Вісника міського голови.
Чоловік і жінка з реєстрацією в місті Києві були затримані під час розповсюдження цієї гидоти по вул. Терещенків,56. Значну кількість підробного бюлетня було знайдено там же, в сміттєвому контейнері. Напевно, поціновувачі легких грошей не збиралися виконувати роботу добросовісно. Також, громадяни Глухова інформують про те, що ще одна група шукачів швидкого заробітку розкидували ганебні листівки в районі Лісгоспу.
Варто зазначити, що вже втретє схоплено на гарячому горе-заробітчан. Спочатку це були студенти ГНПУ,потім – мешканці Путивля, тепер -жителі Києва, але дивно, що віз і нині там. Нагадаємо мешканцям Глухова, що кримінальне провадження у справі незаконного розповсюдження фальшивого Вісника було відкрите ще на початку 2017 року лише за рішенням Глухівського суду, бо поліція намагалася спустити цей інцидент на гальмах.
Отож, як бачимо, кримінальне провадження було все ж таки відкрите, але результатів і досі нема.
Відтак, глухівчан турбує цілком справедливе питання: кого кришують правоохоронні органи в Глухові, та які ще необхідно надати їм факти і докази для того, щоб шахраї та їх замовники були все ж таки покарані?”.

28872776_562150130837588_8070273957552455680_n

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах