У підривача банкоматів хочуть відсудити півмільйона

У Зарічному районному суді міста Суми слухали тих, хто подав позови на чоловіка, якого підозрюють у підриві банкоматів минулої зими. Загальна сума, яку хочуть стягнути з чоловіка – близько 556 тис. грн. З них 400 тис. грн – гроші за позовом працівника поліцї охонони, який отримав поранення.

Судове засідання розпочалось зі скарги підозрюваного на головний біль. Чоловіка виводять в інше приміщення. Там лікарі «швидкої», яких викликали, мають дати відповідь – чи дозволяє стан підозрюваного брати участь у засіданні. Висновок медиків – присутнім бути може.

Слухання продовжують. Першим виступає потерпілий – працівник поліції охорони Віктор Ігнатенко. Після поранення він 7 місяців був на лікарняному.

«Близько секунд 6-8 секунд з невідомою собою у світлому костюмі та масці у нас був рукопашний бій. Я побачив тінь, а саме положення з двох рук, особа держала предмет схожий на пістолет та поцілила в район голови та шиї. Деякі нюанси я вже не пам’ятаю, я хрипів я не міг подати якісь команди, з мене виливалася кров», – розповів Віктор.

Адвокат підозрюваного Ольга Шелегеда, уточнюючи у потерпілого, наголосила, що головна мета у підозрюваного була втекти, а не стріляти.

Окрім потерпілого, позови подали дві фінансові установи, у підриві банкоматів яких підозрюють чоловіка, та сама служба охорони.

«Наші всі банкомати обладнані відео фіксацією і дійсно факт того, що ці всі злочини, всі епізоди скоювались особою, що має візуальну схожість – підтверджують це фотоматеріали», – зауважив представник «Приватбанку» Сергій Терещенко.
«Автомобіль намагався викрасти обвинувачуваний – намагаючись здійснити втечу. Працівники поліції його переслідували. Він заліз в кабіну авто, на якому працівники поліції здійснювали погоню за ним. Автомобіль був залишений на вул. Охтирській 4, але у зв’язку з тим, що були відсутні ключі у замку заживання – він не зміг завести автомобіль», – розповів представник поліції охорони у Сумській області Олексій Сай.

За інформацією сторони обвинувачення, чоловік причетний до пошкодження 8 банкоматів у Сумах та області. Якщо його провину доведуть, йому загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Джерело: http://tv.sumy.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах