У поліції відбулися кадрові зміни

Особовому складу Білопільського відділення поліції представили нового керівника.

Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області від 11.01.2018 № 10-ОС на посаду начальника Білопільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області призначений Анісімов Андрій Миколайович.

Голова Білопільскої РДА Володимир Верещагін, який був присутній на представленні, побажав Андрію Анісімову успіхів на посту і висловив надію на поліпшення оперативної обстановки в районі:

“Ваше завдання організувати роботу так, щоб наші громадяни відчували захищеність з боку поліції. Правопорядок і законність на території району повинні бути дотримані. Ви можете розраховувати на нашу підтримку”.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

 

Поділитися в соціальних мережах