У пунктах пропуску на Сумщині – скупчення вантажівок

Контрольні служби Росії в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нєхотєєвка», що навпроти українського пункту пропуску «Гоптівка» у Харківській області, продовжують не пропускати вантажні автомобілів через українсько-російський кордон.

За попередньою інформацією, у російської сторони вийшло з ладу обладнання для огляду вантажів. Тому більшість транспортних засобів повертаються та прямують в інші пункти пропуску.

Проте від учора деякі затримання з пропуску вантажівок на територію Росії спостерігаються і в інших пунктах пропуску на українсько-російському кордоні, зокрема в Сумській області.

Так, учора затримка з пропуску вантажівок відмічалась у пункті пропуску «Катеринівка»(Глухівський район), а сьогодні і в пункті пропуску «Бачівськ» (Глухівський район), де вже накопичилося близько 50 вантажівок.

Водіїв, які мають намір найближчим часом перетнути українсько-російський кордон на цих напрямках, просять врахувати цю інформацію та по можливості вибирати інший маршрут, повідомляє Держприкордонслужба.

news_20180219_124636_1519037196

 

Поділитися в соціальних мережах