У школі № 29 відкрито меморіальну дошку майору Національної гвардії України, командиру батальйону Петренку Анатолію Сергійовичу

 Ми б”ємось за те, чому нема

    ціни в усьому світі, — за Батьківщину. 

О. Довженко

      Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! Пам’ять! Що ти залишаєш? Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.

   В стінах КУ  Сумська  спеціалізована  школа І-ІІІ ступенів № 29  проведено мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки Петренко Анатолію Сергійовичу, випускнику школи 2004 року.

     На заході були присутні: батько Петренко Сергій Лукич, мати  Петренко Людмила Анатоліївна, дружина Наталія та донечка Анастасія, брат  Сергій та його сім’я, однокласники, друзі, побратими, заступник міського голови з питань виконавчих органів влади Пак Степан Якович,  заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради Дрига Тетяна Василівна, учні та вчителі школи.

   Народився Петренко Анатолій Сергійович 18.06.1987. У 1993 році пішов до школи №29, яку закінчив у 2004 році. Після закінчення школи вступив до Національної академії Державної прикордонної служби і закінчив її у 2008 році. Після чого служив у місті  Золочів  Львівської обл. у Внутрішніх військах, згодом перевівся в місто Кривий Ріг у Національну гвардію.

  Служив Петренко Анатолій в 21-ій окремій бригаді військової частини №3011, командував батальйоном. Друзі його з повагою так і називали „Комбат-батяня„.

Загинув поблизу м. Курахове,  Мар”їнського району,  Донецької області під час виконання військового обов’язку, захищаючи незалежність та суверенітет нашої держави.  Указом Президента України Петренка А. С. нагороджено медаллю „За військову службу Україні”.

   У нашій пам’яті Петренко Анатолій Сергійович назавжди залишиться  добрим чоловіком, турботливим батьком, чудовим другом, товаришем, а головне – справжнім патріотом своєї країни.

                                                                     Заступник директора з ВР Житкова Н.О.

Поділитися в соціальних мережах