У Шостці просять владу вберегти дітей від “льотчиків” на дорогах

Сьогодні, 8 жовтня, у Шостці на площі Свободи проходить збір підписів під зверненням до міської влади.

Небайдужі шосткинці ініціюють встановлення «лежачих поліцейських» або піднятих пішохідних переходів біля шкіл міста. За словами громадського активіста Андрія Грищенка, за останній час на пішохідних переходах сталося 3 ДТП.

Попереднє звернення до мерії за підсумками громадських слухань, де розглядалися питання забезпечення безпеки біля шкіл, не набуло дії. Влада офіційно відповіла, що питання встановлення “лежачих поліцейських” не вносили до плану соціально-економічного розвитку Шостки на 2018 року і тому воно залишається відкритим.

«…Ми звертаємося особисто до Ноги Миколи Петровича. Микола Петрович, Ви як гарант нашої безпеки, ми за Вас голосували, ми Вас обирали, будь ласка, захистіть наших дітей, здоров’я наших дітей та громадян нашого міста, встановіть біля шкіл міста «лежачі поліцейські» або, як альтернативу їм, припідняті пішохідні переходи. Також ми звертаємося до Вас з проханням забезпечення нічного освітлення усіх пішохідних переходів та встановлення камер спостереження на всіх пішохідних переходах та перехрестях нашого міста», – звернувся Андрій Грищенко.

Він поінформував, що вартість одного «лежачого поліцейського» при ширині дороги до 3 метрів становить 2,5 тис. – 3 тис. грн (у цю суму не входять проект і установка).

Мешканка Шостки Лідія Григорівна за установку «лежачих поліцейських». Вона водить дитину в школу і стикається з проблемою безпеки: «Водії дуже нахабно поводяться. І це не раз було таке ». Учень 7-го класу школи-ліцею Данило розповів: сьогодні бачив, як водій «Ауді» на пішохідному переході не пропустив пішоходів. Ліцеїст сумнівається в тому, що «лежачі поліцейські» допоможуть. «Такі «льотчики» літають, що і не подивляться на «лежачі поліцейські», – говорить він.

Глава профспілкового комітету працівників освіти, депутат міськради Ірина Нікітіна підтримує ініціативу громадських працівників:

«Кількість машин збільшується, кількість водіїв, які поважають пішоходів, зменшується, на жаль. Діти залишаються дітьми, вони не навчилися поки оцінювати ступінь небезпеки при переході через дорогу».

pp-2

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах