У Шостці придбали квартири для дітей-сиріт

У Шостці дві однокімнатні квартири були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету. Це житло було придбано для категорії дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та передано в управління комунальної власності. Міський голова Микола Нога подякував усім службам, які спрацювали оперативно, що дозволило в найкоротші терміни придбати житло: “Я дякую усім, бо в інших містах не спрацювали і нічого не отримали”.

Комісія з розподілу житла повинна вибрати з черги тих дітей, які незабаром отримають ключі від квартири. За умовами постанови Кабінету Міністрів вік дітей повинен бути від 18 до 23 років. На даний момент на обліку всього перебувати 61 дитина-сирота та особи з їх числа, які потребують житла. За словами начальника служби у справах дітей Ольги Гришкової, осіб в зазначеному віці на обліку служби всього 18.

“Приємно те, що в куплених нами квартирах залишились меблі, пральна машина, холодильник. Я сподіваюсь, що це лише перша ластівка і в подальшому місто продовжить купувати житло для дітей-сиріт», – сказала посадовиця.

Одна квартира була куплена за 185 тисяч гривень, друга за 189 тисяч гривень.  Кошти на купівлю житла для дітей сиріт виділено вперше за багато років.

Джерело: http://www.shostka-news.com/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах