У Шостці запустили 4G

17 вересня національний телекомунікаційний оператор Київстар включив мережу 4G ще в 355 населених пунктах України, де проживає 1,57 млн. чоловік. Збільшено покриття мережі 4G в Дніпропетровській, Полтавській, Сумській і Черкаській областях. Зв’язок нового покоління з’явилася в містах Кривий Ріг, Полтава, Ромни, Черкаси, Шостка, а також прилеглих населених пунктах.

Завдяки 4G абоненти можуть користуватися новими перевагами мобільного інтернету, адже з новою технологією середня швидкість передачі даних вище в 16 разів, а затримка в передачі інформації (ping) менше в 2,5 рази в порівнянні з найсучаснішими мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватися «важким» контентом, дивитися онлайн ТВ високої роздільної здатності, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки всюди, де є покриття мережі.

Крім того, 4G мережу відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу і безлічі сучасних галузевих рішень, таких як M2M / IoT, Smart Home, Smart City, e-Government, онлайн навчання і т.д.

Поділитися в соціальних мережах