У сімейного тирана знайшли запас наркотиків

На лінію «102» у Путивлі зателефонувала 27-річна жінка, яка просила вгамувати свого чоловіка, який вдома влаштував дебош. Поліцейські, які прибули за викликом. побачили жінку та чоловіка, що сварились між собою. Останній перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння . Сама заявниця розповіла, що її чоловік постійно скандалить після вживання спиртного і нерідко б’є її. Вона висловила свої підозри, що він вживає ще й наркотики.

Під час огляду господарського приміщення правоохоронці виявили висушені рослини коноплі та пристрій для її вживання. Сам же 28-річний господар у свою чергу звинувачує дружину в наклепі, мовляв і гадки не має звідки в будинку взялася марихуана. Проте пройти медичне обстеження на вживання наркотиків, запропоноване працівниками поліції, він відмовився.

«Цей чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків та вже тричі до адміністративної – за сімейне насилля, – говорить Оксана Федченко, начальник Путивльського відділення поліції. – У відношенні чоловіка відкрили чергове кримінальне провадження за ч.1 ст.309 «Незаконне зберігання наркотичних засобів» Кримінального кодексу України та склали ще один адміністративний протокол за ст..173-2 КУпАП за вчинення насилля в сім`ї».

Якщо його провина буде доведена, чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі

Поділитися в соціальних мережах